O nas.

Zapraszamy do naszego świata AQUA FITNESS. Jest to cudowna przestrzeń pełna niesamowitych ludzi, bezpiecznego ruchu i niepowtarzalnej energii.

Nasz autorski program szkoleniowy oparty na wieloletnim doświadczeniu jest opracowany w taki sposób, by przygotować każdego do wykonywania tego wyjątkowego zawodu. Teoria i praktyka, metodyka i muzyka, technika i wykonanie – wszystko wyważone i w taki sposób ułożone, żeby osoba początkująca mogła w łatwy sposób zbudować solidne fundamenty.

Perfekcyjna technika i przejrzysta metodyka oraz zrozumienie środowiska wodnego są dla nas fundamentem, dzięki któremu każda lekcja jest fantastyczną przygodą!

Justyna Tabor

Master Trener i założycielka szkoły PRO H2O Professional Aqua Fitness School. Instruktor aqua fitness, fitness, nordic walking, tańca współczesnego i pływania. Organizatorka aktywnego wypoczynku dla kobiet, eventów sportowych oraz Międzynarodowej Konwencji Aqua Fitness AQUA³ . Uczestniczka licznych krajowych i zagranicznych konwencji oraz szkoleń. Ze sportem związana od dziecka, a od osiemnastu lat niezmiennie zafascynowana AQUA FITNESSEM. Ma wieloletnie doświadczenie trenerskie, jest kreatywna, zaangażowana, dynamiczna i zawsze pełna energii. Praca instruktora i szkoleniowca to nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim wielka pasja i radość, którą dzieli się z uczestnikami swoich zajęć i kursantami.

Magdalena Staniszewska

Master Trener i założycielka PRO H2O Professional Aqua Fitness School. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku trenerskim /pływanie/. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła wiele lat temu otrzymując swoje pierwsze uprawnienia instruktorskie w roku 1998. Przez wiele lat szkoleniowiec w IFAA, trener pływania, trener personalny, certyfikowany instruktor AEA, ratownik WOPR i nurek. Swoją wiedzę uzupełnia na bieżąco biorąc udział w szkoleniach i konwencjach. Organizatorka Międzynarodowej Konwencji Aqua Fitness AQUA³

Jej pasją jest fitness, a żywiołem woda. Dynamiczna, nastawiona na współpracę i efekt, wnosi do swoich zajęć mnóstwo pozytywnej energii. Specjalizuje się w dynamicznych formach zajęć, podczas których zaraża swoją energią i uśmiechem.